Combo Siropuri Gaziro Bubble Cola & Portocală
23,96 lei Prețul inițial a fost: 23,96 lei.19,99 leiPrețul curent este: 19,99 lei.
Pentru 12 litri de băutură preparată
- Se diluează în proporție de 1:23
- Sticlă cu capac dozator, pentru o diluare mai precisă
Setul conține 2 buc. siropuri a câte 500 ml (2 bucăți sirop Cola și 2 bucăți sirop Portocală)
Mai bine pentru tine și mai bine pentru planeta noastră
O sticlă de sirop poate prepara 12 litri de băutură, ceea ce înseamnă un preț mai avantajos pentru dumneavoastră și mai puține sticle de unică folosință.


Combină cu un aparat pentru apă carbogazoasă
Vă recomandăm să combinați această aromă cu un aparat pentru apă carbogazoasă Gaziro, pentru a putea prepara băuturi carbogazoase delicioase acasă.
Conţinut energetic
(100 ml de băutură)
Cola
| Putere: | 30.8kJ /7.3kcal |
| Unsoare: | 0.0g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0.0g |
| Carbohidraţi: | 1.71g |
| - din care zaharuri: | 1.46g |
| Proteină: | <0.002g |
| Sare: | <0.02g |
| Fibră: | <0.02g |
Portocală
| Putere: | 7.8kJ /1.8kcal |
| Unsoare: | 0.0g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0.0g |
| Carbohidraţi: | 0.26g |
| - din care zaharuri: | 0.23g |
| Proteină: | <0.02g |
| Sare: | 0.009g |
| Fibră: | <0.02g |
Valori nutriționale
Cola
Ingrediente: apă, sirop de fructoză-glucoză, suc de mere 50% (diluat din concentrat), emulsie (caramel, gumă arabică, aromă naturală), acid alimentar: acid citric, îndulcitori (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicozide steviolice), conservanţi (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu).
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOZITARE: A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui
CANTITATE NETĂ: 500 ml
TERMEN DE VALABILITATE: 1 an
Portocală
Ingrediente: apă, suc de portocale 60% (diluat din concentrat), acid alimentar: acid citric, emulsie (ageni de îngroșare: gumă arabică, glicerol, aromă, colorant: beta-caroten, antioxidani: acidul ascorbic), îndulcitori (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicozide steviolice), conservanţi (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu).
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOЗИТАРЕ: A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui
CANTИТАТЕ NETĂ: 500 ml
TERMЕН DE VALАБИЛИТАТЕ: 1 an
| Pachet | 1 bucată, 3 bucăți |
|---|

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.