Combo Siropuri Gaziro Bubble Tonic & Căpșuni
23,96 lei Prețul inițial a fost: 23,96 lei.19,99 leiPrețul curent este: 19,99 lei.
Pentru 12 litri de băutură preparată
Cu valoare energetică redusă
- Se diluează în proporție de 1:23
- Sticlă cu capac dozator, pentru o diluare mai precisă
Setul conține 2 buc. siropuri a câte 500 ml (2 bucăți sirop Tonic și 2 bucăți sirop Căpșuni)
Mai bine pentru tine și mai bine pentru planeta noastră
O sticlă de sirop poate prepara 12 litri de băutură, ceea ce înseamnă un preț mai avantajos pentru dumneavoastră și mai puține sticle de unică folosință.


Combină cu un aparat pentru apă carbogazoasă
Vă recomandăm să combinați această aromă cu un aparat pentru apă carbogazoasă Gaziro, pentru a putea prepara băuturi carbogazoase delicioase acasă.
Conţinut energetic
(100 ml de băutură)
Tonic
| Putere: | 27.8kJ /6.5kcal |
| Unsoare: | 0.0g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0.0g |
| Carbohidraţi: | 1.5g |
| - din care zaharuri: | 1.3g |
| Proteină: | <0.02g |
| Sare: | 0.008g |
| Fibră: | <0.02g |
Căpșuni
| Ptere: | 8.4kJ /1.9kcal |
| Unsoare: | 0.0g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0.0g |
| Carbohidraţi: | 0.17g |
| - din care zaharuri: | 0.13g |
| Proteină: | <0.02g |
| Sare: | 0.009g |
| Fibră: | <0.02g |
Valori nutriționale
Tonic
Ingrediente: apă, sirop de fructoză-glu-coză, acid alimentar: acid citric, aromă, îndulcitori (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicozide steviolice), conservanţi (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu).
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOZITARE: A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui
CANTITATE NETĂ: 500 ml
TERMEN DE VALABILITATE: 1 an
Căpșuni
Ingrediente: apă, suc de capsuni 57%, suc de fructe de soc 3% (diluat din concentrat), acid alimentar: acid citric, îndul citori (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicozide steviolice), aromă, conservanţi (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu).
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOZITARE: A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui
CANTITATE NETĂ: 500 ml
TERMEN DE VALABILITATE: 1 an
| Pachet | 1 bucată, 3 bucăți |
|---|

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.