Combo Siropuri Gaziro Bubble Cola ZERO & Vișină
23,96 lei Prețul inițial a fost: 23,96 lei.19,99 leiPrețul curent este: 19,99 lei.
Pentru 12 litri de băutură preparată
50% conținut de fruct
- FĂRĂ zahăr adăugat
- CU stevia
- Se diluează în proporție de 1:23
- Sticlă cu capac dozator, pentru o diluare mai precisă
Setul conține 2 buc. siropuri a câte 500 ml (2 bucăți sirop Cola ZERO și 2 bucăți sirop Vișină)
Mai bine pentru tine și mai bine pentru planeta noastră
O sticlă de sirop poate prepara 12 litri de băutură, ceea ce înseamnă un preț mai avantajos pentru dumneavoastră și mai puține sticle de unică folosință.


Combină cu un aparat pentru apă carbogazoasă
Vă recomandăm să combinați această aromă cu un aparat pentru apă carbogazoasă Gaziro, pentru a putea prepara băuturi carbogazoase delicioase acasă.
Conţinut energetic
(100 ml de băutură)
Cola ZERO
| Putere: | 6kJ /1.4 kcal |
| Unsoare: | 0.0g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0.0g |
| Carbohidraţi: | 0.26g |
| - din care zaharuri: | 0.206g |
| Proteină: | <0.02g |
| Sare: | <0.009g |
| Fibră: | <0.02g |
Vișină
| Putere: | 9.4kJ /2.2kcal |
| Unsoare: | 0.0g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0.0g |
| Carbohidraţi: | 0.3g |
| - din care zaharuri: | 0.23g |
| Proteină: | <0.02g |
| Sare: | 0.009g |
| Fibră: | <0.02g |
Valori nutriționale
Cola ZERO
Ingrediente: Apă, 50% suc de mere (diluat din concentrat), colorant: caramel de sulfi t-amo-niac, acid alimentar: acid citric, îndulcitori (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicozide steviolice), stabilizator: gumă arabică, arome naturale, conservani (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu).
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOЗИТАРЕ: A se păstra într-un loc uscat și răcorос, ferit de lumina directă a soarelui
CANTИТАТЕ NETĂ: 500 ml
TERMЕН DE VALАБИЛИТАТЕ: 1 an
Vișină
Ingrediente: apă, sucul de cirese 60% (diluat din concentrat), acid alimentar: acid citric, îndulcitori (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicozide steviolice), aromă, conservanţi (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu).
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOЗИТАРЕ: A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui
CANTИТАТЕ NETĂ: 500 ml
TERMЕН DE VALАБИЛИТАТЕ: 1 an
| Pachet | 1 bucată, 3 bucăți |
|---|

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.