Combo Siropuri Gaziro Bubble Aronia & Măr
23,96 lei Prețul inițial a fost: 23,96 lei.19,99 leiPrețul curent este: 19,99 lei.
Pentru 12 litri de băutură preparată
60% conținut de fruct
- Se diluează în proporție de 1:23
- Sticlă cu capac dozator, pentru o diluare mai precisă
Setul conține 2 buc. siropuri a câte 500 ml (2 bucăți sirop Aronia și 2 bucăți sirop Măr)
Mai bine pentru tine și mai bine pentru planeta noastră
O sticlă de sirop poate prepara 12 litri de băutură, ceea ce înseamnă un preț mai avantajos pentru dumneavoastră și mai puține sticle de unică folosință.


Combină cu un aparat pentru apă carbogazoasă
Vă recomandăm să combinați această aromă cu un aparat pentru apă carbogazoasă Gaziro, pentru a putea prepara băuturi carbogazoase delicioase acasă.
Conţinut energetic
(100 ml de băutură)
Aronia
| Putere: | 8.92kJ /2.08kcal |
| Unsoare: | 0 g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0 g |
| Carbohidraţi: | 8.5 g |
| - din care zaharuri: | 0.35 g |
| Proteină: | <0.02 g |
| Sare: | 0.22 g |
| Fibră: | <0.02 g |
Măr
| Putere: | 7.33kJ /1.7kcal |
| Unsoare: | 0 g |
| - care acizi grași saturaţi: | 0 g |
| Carbohidraţi: | 6.2 g |
| - din care zaharuri: | 0.26 g |
| Proteină: | <0.02 g |
| Sare: | 0.22 g |
| Fibră: | <0.02 g |
Valori nutriționale
Aronia
Compoziție: Apă, 60% suc de aronia (din concentrat), acid alimentar: acid citric, îndulcitori: (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicoziți de steviol), conservanți: (sorbat de potasiu, ben- zoat de sodiu), arome naturale.
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOЗИТАРЕ: A se păstra într-un loc uscat și răcoros, ferit de lumina directă a soarelui
CANTИТАТЕ NETĂ: 500 ml
TERMЕН DE VALАБИЛИТАТЕ: 1 an
Măr
Compoziție: Apă, 60% suc de mere (din concentrat), acid alimentar: acid citric, îndulcitori: (ciclamat de sodiu, acesulfam-K, glicoziți de steviol), conservanți: (sorbat de potasiu, benzoat de sodiu), colorant: caramel sulfit-amoniacal, arome naturale.
PROVENIENȚĂ: UE și din afara UE
DEPOЗИТАРЕ: A se păstra într-un loc uscat și răcorос, ferit de lumina directă a soarelui
CANTИТАТЕ NETĂ: 500 ml
TERMЕН DE VALАБИЛИТАТЕ: 1 an
| Pachet | 1 bucată, 3 bucăți |
|---|

Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.